👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه و آثار رابرت ونچوری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه و آثار رابرت ونچوری

دانلود فایل پاورپوینت زندگینامه و آثار رابرت ونچوری ، در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

31

حجم

3/588 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه و آثار رابرت ونچوری ، در حجم 31 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

رابرت ونتوری، معمار امریكایی متولد 1925 است. او قبل از تاسیس دفتر كارخود در فیلادلفیا در 1958، برای « ارو سارینن» و« لویی كان» كار می كرد. كارهای او شامل ساختمان های عمومی، دانشگاهی، تجاری و مسكونی می باشد. او در خانه هایش از ابزار های فضا سازی دو پهلویی كمك گرفته است كه علاقه اش به باروك را نشان می دهد. جدید ترین كارهای ونتوری، نمایانگر نظرات پست مدرنیسم است. اودر طول مدت فعالیتش آثار متعددی نیز تالیف كرده است كه « پیچیدگی و تضاد در معماری» از معروفترین آنها است.

از نظر ونتوری خانه خانه است و باید دارای نمادهای خانه در هر فرهنگ وجامعه باشد ، این خانه درحین داشتن تقارن ، نامتقارن ، در عین وحدت دارای کثرت و در عین پیچیدگی و تضاد در فرم ، دارای قرائت ساده برای عامه مردم به عنوان یک خانه مسکونی است .رابرت ونچوری از منتقدان معماری معاصر است که با کتاب پیچیدگی و تضاد در معماری به عنوان منتقد و نظریه پرداز معماری پست مدرن مطرح شد. با ذکر نمونه ای از نقد او به پیچیدگی و تضاد در مقابل ساده سازی یا شگرف نمایی “معماران ارتدوکس مدرن تمایل داشته اند تا پیچیدگی را به گونه ای ناکافی یا نا منسجم به رسمیت بشناسند.

و...

فهرست مطالب:

معرفی کلی رابرت ونچوری

بیوگرافی رابرت ونچوری

سبک معماری رابرت ونچوری سبک پست مدرن

مباحث و نقطه نظرهای مطرح در معماری پست مدرن

بررسی آثار معروف ونچوری

خانه وانا ونتوری

طرح موزه ملی لندن

خانه سالمندان گیلد

این فایل با فرمت پاورپوینت در 31 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل WORD مطالعات مجتمع مسکونی(8صفحه)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت فصل دوم کتاب تئوری حسابداری مالی (جلد اول) تألیف شرودر و همکاران ترجمه پارسائیان پاورپوینت برنامه ریزی حمل و نقل پاورپوینت آشنایی با وب کاوی پاورپوینت نیازهای روان شناختی چیست پاورپوینت آموزش کامل تزریقات