👈 فروشگاه فایل 👉

ساخت مدار ارسال دیتا

ارتباط با ما

... دانلود ...

ساخت مدار ارسال دیتا

همانطور که می دانید در مدارات الکترونیکی ، مدارات فرستنده و گیرنده از اهمیت بالایی برخوردار هستند برای ساخت مدارت فرستنده و گیرنده مثل مدارات ارسال صوت وارسال دیتا مدارات زیادی وجود دارد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

7

حجم

0/79 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

doc

توضیحات کامل

ساخت مدار ارسال دیتا

همانطور که می دانید در مدارات الکترونیکی ، مدارات فرستنده و گیرنده از اهمیت بالایی برخوردار هستند. برای ساخت مدارت فرستنده و گیرنده مثل مدارات ارسال صوت وارسال دیتا مدارات زیادی وجود دارد .

مداری که امروز برای شما انتخاب کردهایم مدار ارسال دیتا می باشد و یا به صورت ساده تر یک فرستنده و گیرنده رادیویی 4 کاناله می باشد.

اساس کار مدار بدین صورت می باشد که از فرستنده و گیرنده های rws434-tws 434 برای ارسال استفاده شده است در واقع این دو مدار قلب مدارات فرستنده و گیرنده می باشد و صد در صد هم کار می کند .اخرین باری که دیدم از این مدار استفاده می کنند در ساخت یک روبات جنگجو بود که برای مسابقات روباتیک تبریز آماده می شد.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل قلعه دمورگان شوش مبانی نظری قیمت گذاری ، قیمت گذاری منعطف مبانی نظری عملکرد مالی و مفهوم عملکرد ازدیدگاههای مختلف بررسی ارتباط بین مکانیسم های حاکمیت شرکتی با سیاست تقسیم سود متغیر شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران زنبورعسل