👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ساختار کار پلها

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ساختار کار پلها

پاورپوینت ساختار کار پلها شامل 36 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

36

حجم

1/478 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت ساختار کار پلها

پاورپوینت ساختار کار پلها شامل 36 اسلاید (ویژه رشته های مهندسی عمران وساختمان) می باشد. در ادامه بخشی از متن این پاورپوینت و فهرست آن را برای شما قرار داده ایم و در انتها نیز تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزییات آن را مشاهده نمایید و در صورت تمایل به داشتن این پاورپوینت ، اقدام به خرید آن نمایید.

.

مقدمه:

این فایل به بحث و بررسی پیرامون انواع پل ها و ساختارشان پرداخته است. شما در این فایل با انواع پل های تیری، پل های قوسی، پلهای زیرقوسی و پل های معلق آشنا خواهید شد. به علاوه این كه نیروهایی را كه بر پلها تاثیر می گذارند را خواهید شناخت.

این فایل با زبانی ساده و قابل فهم به بررسی پلها می پردازد. امید است مورد رضایت شما قرار گیرد. بدون شك تا به حال پلی را دیده اید و یا به احتمال زیاد از روی یكی از آنها عبور كرده اید.

.

فهرست:

مقدمه

سه نوع اصلی از پلها موجودند

پل تیری / پل قوسی / پل معلق

مقاومت خرپا

انواع پلهای قوسی

پل معلق  

انواع پلهای معلق

.

عنوان: ساختار کار پلها

فرمت: پاورپوینت

تعداد صفحات: 36 اسلاید

ارائه شده در: فروشگاه های سازه برتر

.

تصویر پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت برنامه ریزی اجتماعی و اقتصادی در شهر و روستا پاورپوینت اختلال مسخ شخصیت چیست کمبود جمعیت، تهدیدی برای کشورها پاورپوینت اقلیم در معماری پاورپوینت بررسی سرطان کولو رکتال