👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت ایجاب و قبول چیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت ایجاب و قبول چیست

پاورپوینت ایجاب و قبول چیست شامل 39 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

39

حجم

4350/127 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت ایجاب و قبول چیست

پاورپوینت ایجاب و قبول چیست شامل 39 اسلاید زیبا ، که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و تمام اسلایدها دارای slide show بسیار زیبا و کارشده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

برای انعقاد هر قراردادی لازم است طرفین آن قرارداد، قصد و اراده‌ی ایجاد قرارداد را داشته باشند. علاوه براین لازم است این قصد و اراده بیان شود تا معلوم گردد که شخص قصد انعقاد معامله را دارد. قصد و اراده‌ای که برای انعقاد قرارداد اعلام و ابراز شده است را اراده‌ی ظاهری یا اراده‌ی خارجی یا اعلام اراده می‌نامند. چیزی که نشانگر قصد و اراده‌ی طرفین قرارداد است ایجاب و قبول نامیده می‌شود. بنابراین هر قراردادی با ایجاب و قبول منعقد می‌شود.

   و ...

فهرست مطالب

مقدمه

ایجاب

تفاوت ایجاب و دعوت به مذاکره

شرایط ایجاب

الزام‌آور بودن ایجاب

اهلیت ایجاب‌دهنده

مدت اعتبار ایجاب

زوال ایجاب

قبول

مطابقت ایجاب و قبول

ایجاب و قبول توسط شخص واحد

وضعیت شخص ساکت

ایجاب و قبول در عقد نکاح

توالی ایجاب و قبولدر عقد نکاح

پایان

عنوان : ایجاب و قبول چیست

فرمت : پاورپوینت

تعداد صفحات : 39

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل دفتر مرکزی داروخانه ی آنلاین در اروپا مبانی نظری سرمایه سازمانی پاورپوینت مسجد جامع قزوین دوستیابی اینترنتی پاورپوینت تخمین پارامترهای ژنتیکی تولید چربی شیر با استفاده از مدل روزآزمون در گاوهای هلشتاین استان های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی