پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) | accent | 9456

پژوهشگر بزرگوار سلام و عرض ادب. در این پست فایل کامل پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) معرفی شده است. این فایل نسبت به سایر سایت ها جامع تر و با کیفیت بالاتری بوده پس پیشنهاد می کنم حتما از سایت ما دانلود بفرمایید. بعضی اوقات ممکن است هنگام پرداخت وجه از طریق درگاه بانک، موجودی کسر شود و پرداخت انجام نشود. در این موارد نگران نباشید در اکثر اوقات بعد از حداکثر 72 ساعت هزینه مسترد می شود.

و‬ ‫بهرام‬ ‫شیر‬ ‫داد‬ ‫من‬ ‫سر‬ پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) ‫سر‬ ‫پر‬ ‫برادر‬ ‫گناهش‬ ‫چو‬ ‫و‬ پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) ‫خروشید‬ ‫را‬ ‫بهرام‬ ‫بگرفت‬ ‫خسته‬ ‫ریش‬ پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) ‫که‬ ‫همان‬ ‫بمان‬ ‫دید‬ ‫بریدش‬ ‫تژاو‬ پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) ‫برآورد‬ ‫خروشی‬ ‫برادر‬ ‫بگرد‬ ‫اگر خود پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) کشد گر کشندش بدرد‬ ‫بر‬ ‫خروشان‬ پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) ‫بیاوردش‬ ‫چو‬ ‫بیاگند‬ ‫شد‬ ‫برآیین‬ ‫سر‬

پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی)

ارتباط با ما

... دانلود ...

عنوان محصول: پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی)

پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی)

دانلود فایل پاورپوینت عنصر خوانایی(نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی)، در حجم 37 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژهدر واقع خوانایی یعنی این که بتوان به آسانی اجزای شهر را شناخت و بتوان آنها را در ذهن در قالبی به هم پیوسته به یکدیگر ارتباط داد

مشخصات فایل

تعداد صفحات

37

حجم

9/973 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) ، در حجم 37 اسلاید قابل ویرایش ، همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

در واقع خوانایی یعنی این که بتوان به آسانی اجزای شهر را شناخت و بتوان آنها را در ذهن در قالبی به هم پیوسته به یکدیگر ارتباط داد . عاملی که بر خوانایی شهر می افزاید عبارتند از راه، لبه، گره، محله و نشانه .

از طریق همین راه هاست که عوامل محیطی گوناگون قرار می گیرند و با یکدیگر همبستگی و ارتباط می یابند و این راه هایند که ساختار شهر را می سازند و بر شکل و خوانایی آن تاثیر دارند .

لبه ها در شهر می توانند پارک های خطی ، ریل های راه آهن ، دیاره های طولانی باشند که دو محیط را از یا از هم جدا می کند یا به هم می پیوندد .

از دیگر عوامل خوانایی می توان به محله ها اشاره کرد که مرز آنها را میتوان با استفاده از تفاوت بافت ، فرهنگ و کالبد تشخیص داد .در واقع از روی محله ها می توان شهر را شناخت .

گره که دیگر عامل خوانایی است ، کانون های مبدا و مقصد حرکت می باشند ، ممکن است محل تقاطع دو خیابان یا محل تغییر مسیر خطوط راه آهن باشد ، میدانی باشد که از چهار طرف بسته باشد . این گره میتواند در حدی عمل کند که مرکز محله نیز باشد .

آخرین عامل خوانایی نشانه است که برای تشخیص قسمت های مختلف شهر است . نشانه خصوصیاتش با عناصر پیرامونی خود متفاوت است . این عوامل خوانایی هیچ یک به تنهایی معنی دار نیستند یعنی محله ها با گره ها پیوند دارند و لبه ها حد آن را مشخص می کنند و می توان با راه ها به محلات وارد شد . گره هایی که در مسیر تقاطع راه ها بوجود می آیند باعث تقویت تاثیر راه ها می گردد ، گره ها نیز با نشانه ها تاثیرشان افزون می شود . هویت راه ها هم می تواند از گره ای که در آن بوجود آمده شکل گیرد یا از محله ای که از آن می گذرد .

و...

فهرست مطالب:

چکیده

مقدمه

تعریف مفهوم خوانایی

عوامل موثر بر خوانایی شهر

راه

لبه

محله

گره

نشانه

روابط موجود بین عوامل خوانایی شهر

طرح عوامل خوانایی شهر

طرح لبه ها

طرح نشانه ها

طرح گره ها

طرح محله ها

منبع

این فایل با فرمت پاورپوینت در 37 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت اصول و مبانی برنامه ریزی شهری(26 اسلاید)

👇محصولات مشابه با پاورپوینت عنصر خوانایی (نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی)👇

پاورپوینت عنصر خوانایی در خیابان راهنمایی مشهد نمونه های موردی طراحی مسجد نمونه های موردی از مراکز نمایشی پاورپوینت نمونه موردی بیمارستان پاورپوینت نمونه موردی مدرسه در چین پاورپوینت نمونه موردی کتابخانه پاورپوینت نمونه موردی ترمینال در تهران پاورپوینت طراحی معماری مطالعه ی نمونه های موردی H A B I T A T 67 و V M پاورپوینت نمونه موردی دانشکده هنر و معماری خارجی

👇محصولات تصادفی👇

مواد هوشمند و کاربرد آن در صنعت و ساخت پروژه تجاری به همراه رندر داخلی و خارجی پاورپوینت آزمایشگاه مکانیک خاک ، آزمایش نفوذ پذیری با بار افتان پاورپوینت مدیریت کارآفرین پاورپوینت تجارت الکترونیکی پاورپوینت بررسی نمایانگر فضایی محله باغ فیض پاورپوینت روش های اجرای فونداسیون پاورپوینت معماری اقلیم های سرد و گرم و مرطوب پاورپوینت زندگی نامه توماس هابز مبانی نظری سبک‌های دلبستگی پاورپوینت آشنایی با مراحل طراحی و ساخت پل Carquinez Strait Bridge پیشینه و مبانی نظری کمرویی نوجوانان و خانواده و تعاملات آن مقاله در مورد ساختار ماشین های الکتریکی پاورپوینت نمونه برداری پاورپوینت محوطه سازی

👇کلمات کلیدی👇

دانلود پاورپوینت عنصر خوانایی(نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) عنصر خوانایی(نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی) بررسی خیابان طبرسی مشهد عوامل موثر بر خوانایی شهر عنصر خوانایی در شهر پاورپوینت عنصر خوانایی(نمونه موردی محدوده خیابان طبرسی)