👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد و برای دانشجویان اقتصاد کاربرد دارد .

مشخصات فایل

تعداد صفحات

27

حجم

309/439 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست

پاورپوینت زندگینامه فریدریک لیست شامل 27 اسلاید زیبا که با جدیدترین نسخه پاورپوینت طراحی شده و قابل ویرایش می باشد . همچنین به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی، املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است. این پاورپوینت برای دانشجویان اقتصاد ، علوم اجتماعی و سایر دانشجویان مرتبط کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

مقدمه

از معروفترین اقتصاددانان ملی‌گرای آلمانی که حتی به‌عنوان یکی از بنیان‌گذاران مکتب تاریخی و "مکتب ملی‌گرایی" نیز از وی نام برده شده است، فردریک لیست است؛ که می‌توان او را یکی از منتقدان بسیار جدی مکتب کلاسیک‌ها برشمرد.

او در سال 1789 متولد و در سال 1846 از دنیا رفت. او در ابتدای کار، به خدمت دولت و سپس به تدریس پرداخت و زمانی نیز به نمایندگی مجلس ورتمبرگ آلمان برگزیده شد. لیست به‌سبب عقاید سیاسی، مورد تعقیب قرار گرفت و به آمریکا گریخت. پس از چندی دوباره به کشورش بازگشت و در کار ایجاد اتحادیه اقتصادی دولت‌های آلمان، نقشی بس مهم ایفا کرد. او در زندگی پرماجرای خود، یک هدف بیشتر نداشت و آن هم تحقق وحدت و عظمت آلمان بود و به‌خاطر این هدف، دمی از تلاش و کوشش آرام نگرفت. زمانی، به بسط و توسعه ارتباطات میان نقاط مختلف آلمان و مخصوصا تشویق احداث خطوط آهن پرداخت. سپس تمام تلاش خود را جهت تأمین رشد صنایع میهن خود، از طریق حمایت از محصولات و مصنوعات ملّی نمود.

پرثمرترین نظر لیست، اهمیت شایانی است که برای "ملّت" به‌عنوان یک واحد مستقل اقتصادی قائل شده و در این زمینه به مخالفت صریح با کلاسیک‌ها برخاسته است.

 و ...

فهرست مطالب

مقدمه

آثار لیست

نظرات لیست

انتقادات لیست به مکتب کلاسیکها

ایرادات به افکار لیست

جانشینان لیست

پایان

عنوان : زندگینامه فریدریک لیست

فرمت : پاورپوینت

حجم : 312 کیلوبایت

تعداد صفحات : 27

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

👇محصولات تصادفی👇

مبانی نظری فرایندهای شناختی افت تحصیلی وحافظه پاورپوینت انواع مشکلات تربیتی کودکان پاورپوینت سلامت و بیماری گنجینه های معنوی پاورپوینت الزامات عمومی ساختمان(بخش اول)