👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری پست مدرن

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری پست مدرن

دانلود فایل پاورپوینت معماری پست مدرن،در حجم 80 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه

مشخصات فایل

تعداد صفحات

80

حجم

9/443 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت معماری پست مدرن ،در حجم 80 اسلاید قابل ویرایش،همراه با یک هدیه ویژه.

بخشی از متن:

اصطلاح مدرنیسم به شیوه ای کاملا مبهم بکار رفته است. این اصطلاح می تواند به فلسفه یا فرهنگ دوره ی مدرن،به عنوان یک کل،اطلاق شود.همچنین می تواند به یک جنبش تاریخی بسیار مشخص تر در هنر طی دوره۱۸۵۰تا۱۹۵۰اطلاق شود. این دوره شاهد تجربه های بی سابقه ای درهنر بود:در نقاشی از رئالیسم گوستاوکروبه وامپرسیونیسم کلودمونه تا اکسپرسیونیسم تجریدی جکسون پولاک؛درادبیات،کنار گذاشتن روایت عینی درویرجینیاولف وجیمزجویسو صورت مثالی دادن به موضوع در ارنست همینگوی؛در موسیقی،اصوات نامتوازن آرنولد شئونبرگ و آلئن برگ و ساخت فاقد موضوع و بی ترتیب ایگور استراوینسکی و در معماری نیز، لوکوربوزیه، لودیگ میس وندروهه و والترگرپیوس نقش بسیار مهمی ایفا کرده اند.

 در هر حال یکی از شیوه های در ک رابطه ی اصطلاحات مدرن و مدرنیته و مدرنیسم این است که مدرنیسم زیباشناختی را شکلی از هنر شاخص مدرنیته ی رشد یافته یا فعلیت یافته یا متاخر بدانیم،یعنی دوره ای که در آن حیات اجتماعی،فرهنگی و اقتصادی به معنای وسیع کلمه توسط مدرنیته دستخوش انقلاب شد.معنای این گفته به هیچ عنوان آن نیست که هنر مدرنیست به زحمت خارج از بستر جامعه ی مدرن شده اواخر قرن نوزدهم و بیستم قابل تصور است. مدرنیته ی اجتماعی خانه بهتر مدرن است حتی آنجا که این هنر علیه آن شورش می کند.

و...

فهرست مطالب:

مدرن چیست؟

پست مدرنیته

تاریخ پست مدرنیسم

ویژگیهای مدرنیسم در معماری

معماری پست مدرن

نمونه آثار

معرفی 5 معمار برجسته این سبک و آثار

نمونه آثار معماری پست مدرن

این فایل با فرمت پاورپوینت در 80 اسلاید قابل ویرایش تهیه شده است.

هدیه محصول:

فایل پاورپوینت سبک معماری دیکانستراکشن(14 اسلاید)

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت تحلیل ساختمان مسکونی بهشت واقع در شیراز پاورپوینت مدیریت مشاركت جویانه در بخش دولتی پاورپوینت تحلیل تطبیقی از استراتژی سازمانهای موفق و نا موفق پاورپوینت اصطلاحات پرکاربرد نقشه برداری پاورپوینت اکسپرسیونیسم و معماری