👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت آشنایی با روانشناسی یادگیری

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت آشنایی با روانشناسی یادگیری

پاورپوینت آشنایی با روانشناسی یادگیری شامل 29 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

29

حجم

1/586 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

پاورپوینت آشنایی با روانشناسی یادگیری

پاورپوینت آشنایی با روانشناسی یادگیری شامل 29 اسلاید است و برای دانشجویان روانشناسی کاربرد دارد. در ادامه ابتدا بخشی از متن این پاورپوینت را برای شما آورده ایم ، سپس فهرست مطالب و در انتها تصویری از پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت را برای شما قرار داده ایم تا بتوانید جزئیات آن را مشاهده کنید و در صورت تمایل در ادامه مطلب آن را دانلود نمایید .

پاورپوینت آشنایی با روانشناسی یادگیری 

مقدمه 

یادگیری عبارت است از یک تغییر نسبتاً دائم در رفتار که در نتیجه تجربه به دست می‌آید. مکتب فکری رفتارگرایی که در خلال نیمه نخست قرن بیستم پدید آمد به تشریح فرایند یادگیری پرداخته است. سه نوع مهم یادگیری که در روانشناسی رفتارگرا توصیف شده‌اند عبارتند از شرطی‌سازی کلاسیک، شرطی‌سازی عامل و یادگیری مشاهده‌ای .

رفتارگرایی چیست؟ 

رفتارگرایی یک مکتب فکری در روانشناسی است که تنها به ارزیابی رفتارهای قابل مشاهده می‌پردازد. این مکتب توسط جان واتسون بنیاد گذاشته شد. او در مقاله معروف خود به نام «روانشناسی از دیدگاه رفتارگرایی» که در سال ۱۹۱۳ منتشر ساخت، روانشناسی را علمی تجربی و عینی معرفی می‌کند و می‌گویند فرایندهای ذهنی درونی را نباید مورد نظر قرار داد زیرا آن‌ها مستقیماً قابل مشاهده و ارزیابی نیستند.

و ...

فهرست مطالب

مقدمه

رفتارگرایی چیست؟ 

شرطی‌سازی کلاسیک 

شرطی‌سازی عامل 

یادگیری مشاهده‌ای

افراد مهم 

پایان 

 عنوان : آشنایی با روانشناسی یادگیری

فرمت : پاورپوینت

حجم : 1.57 مگابایت 

تعداد صفحات : 29 

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت:

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت فصل نهم کتاب مدیریت سرمایه گذاری جونز ترجمه تهرانی و نوربخش با موضوع سهام عادی پاورپوینت نظریه ارتباطی یاکوبسن مبانی نظری و پیشینه پژوهش هوش بازاریابی پرسشنامه افسردگی سما بررسی رابطه سبک های اسنادی با پیشرفت تحصیلی و عزت نفس در دانش‌آموزان دبیرستان های دخترانه