👈 فروشگاه فایل 👉

پاورپوینت معماری پست مدرن (معماری و دکوراسیون)

ارتباط با ما

... دانلود ...

پاورپوینت معماری پست مدرن (معماری و دکوراسیون)

دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن (معماری و دکوراسیون) 23 اسلاید

مشخصات فایل

تعداد صفحات

23

حجم

103/777 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی

pptx

توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت معماری پست مدرن (معماری و دکوراسیون) 23 اسلاید

کتابی با نام شکست معماری مدرن در دهه ی هفتاد چاپ شده برنت برولین مولف این کتاب به روش طراحی معماری و شهر سازی مدرن و خصوصاً آنچه که کوربوزیه در طرح شهر چندیگار هند (1957) انجام داد. انتقاد تند و گزنده ای کرد. به نظر برولین کربوزیه طراحی این شهر و ساختمان های آن را کاملاً بر طبق الگوهای مرسوم در اروپای مرفه اجرا کرد. که به کلی متفاوت از آن چیزی است که اهالی فقیر و هندو مذهب هند با آن آشنایی دارند. وی در این کتاب توضیح می دهد که چگونه اهالی این شهر در طی دو دهه ی گذشته کالبد ساختمان ها و شهر را مطابق با نیاز خود تغییر داده اند. 

معماری پست مدرن بر بیش از نیم قرن سلطه ی بلامنازع معماری مدرن نقطه ی پایان گذارد. در طی دهه هفتاد و هشتاد میلادی، معماران آوانگارد همچون مایکل گریوز، چارلزمور، استانلی تایگر من، رابرت استرن و بسیاری دیگر از آمریکا سعی کردند معماریی را که تبلوری از هویت مردم است به نمایش بگذارند. نکته قابل توجه این که یکی از بازماندگان بزرگ معماری مدرن، فیلیپ جانسون در طراحی آسمانخراش AT&T در نیویورک (84 – 1978) به جمع معماران پست مدرن پیوست.

 فیلپ جانسون به عنوان تنها بازمانده از بزرگان معماری مدرن در اواخر دهه ی هفتاد تغییر موضع داد و با قرار دادن نستوری تزئینی غیر عملکردی بر بالای برج شرکت تلفن و تلگراف آمریکا (AT;T) 84 – 1978 در نیویورک به جمع معماران پست مدرن پیوست.

👇محصولات تصادفی👇

پاورپوینت برنامه ریزی مسکن پاورپوینت قانون مجازات اسلامی چیست پاورپوینت حمل اسلحه ومجازات آن پاورپوینت نظریه شخصیت گوردون آلپورت تحقیق و مقاله ای در مورد بیماری باكتریایی سیاه شدگی دانه برنج